Телефон для консультацій: (пн-пт,09:00-18:00) (044)521-00-77
Email: nddkr1@gmail.com
ДО УВАГИ!
Повні тексти звітів зареєстрованих робіт доступні для ознайомлення в Національному репозитарії академічних текстів України

Останні зареєстровані дисертації

# Номер Автор Статус Дата реєстрації
ДФ 0824U002192 Смілянець Віталій Вікторович Запланована 12-06-2024 printer
ДФ 0824U002190 Бабчук Микита Ігорович Запланована 12-06-2024 printer
ДФ 0824U002191 Петрушко Анастасія Сергіївна Запланована 12-06-2024 printer
ДФ 0824U002199 Сухно Тарас Вікторович Запланована 12-06-2024 printer
ДФ 0824U002189 Бессонова Анна Володимирівна Запланована 12-06-2024 printer
ДФ 0824U002193 Здебський Петро Васильович Запланована 12-06-2024 printer
ДФ 0824U002194 Івантишин Данило-Назар Олегович Запланована 12-06-2024 printer
ДФ 0824U002196 Гавран Володимир Богданович Запланована 12-06-2024 printer
ДФ 0824U002195 Михайлишин Владислав Юрійович Запланована 12-06-2024 printer
ДФ 0824U002198 Данькевич-Харчишин Ірина Степанівна Запланована 12-06-2024 printer
К 0424U000155 Сіренко Катерина Адольфівна Запланована 12-06-2024 printer
Д 0524U000219 Стасюк Богдан Мирославович Запланована 12-06-2024 printer
Д 0524U000220 Цигилик Наталя Валентинівна Запланована 12-06-2024 printer
Д 0524U000221 Шаульська Галина Миколаївна Запланована 12-06-2024 printer
ДФ 0824U002197 Музика Ірина Володимирівна Запланована 12-06-2024 printer
Д 0524U000218 Політанський В'ячеслав Станіславович Запланована 11-06-2024 printer
ДФ 0824U002184 Крошка Олександр Вікторович Запланована 11-06-2024 printer
К 0424U000154 Зуєва Анна Ігорівна Захищена 11-06-2024 printer
ДФ 0824U002185 Дунаєвська Анжеліка Валеріївна Запланована 11-06-2024 printer
Д 0524U000210 Лукашов Олександр Олександрович Запланована 11-06-2024 printer
ДФ 0824U002180 Брендель Ольга Іванівна Запланована 11-06-2024 printer
ДФ 0824U002181 Петрів Андрій Богданович Запланована 11-06-2024 printer
ДФ 0824U002177 Омельяненко Олександр Васильович Запланована 11-06-2024 printer
Д 0524U000215 Родік Роман Васильович Запланована 11-06-2024 printer
ДФ 0824U002174 Макаревич Анатолій Миколайович Запланована 11-06-2024 printer
Д 0524U000211 Фомічов Костянтин Сергійович Захищена 11-06-2024 printer
ДФ 0824U002178 Боровик Іван Ігорович Запланована 11-06-2024 printer
ДФ 0824U002182 Дупак Валерія Сергіївна Запланована 11-06-2024 printer
ДФ 0824U002183 Радєв Дмитро Валерійович Запланована 11-06-2024 printer
ДФ 0824U002187 Дзіковська Марія Ігорівна Запланована 11-06-2024 printer
Д 0524U000216 Васюк Наталія Олегівна Запланована 11-06-2024 printer
ДФ 0824U002186 Бригілевич Галина Михайлівна Запланована 11-06-2024 printer
ДФ 0824U002171 Худа Марта Юріївна Захищена 11-06-2024 printer
ДФ 0824U002169 Ржечицька Сніжана Анатоліївна Запланована 11-06-2024 printer
ДФ 0824U002168 Барановська Анастасія Сергіївна Запланована 11-06-2024 printer
ДФ 0824U002167 Шишлюк Євгеній Геннадійович Запланована 11-06-2024 printer
ДФ 0824U002166 Кирея Марія Вікторівна Запланована 11-06-2024 printer
ДФ 0824U002165 Семенча Олексій Олександрович Запланована 11-06-2024 printer
ДФ 0824U002179 Юрков Роман Сергійович Запланована 11-06-2024 printer
ДФ 0824U002163 Борисенко Андрій Геннадійович Запланована 11-06-2024 printer
ДФ 0824U002162 Масаликін Станіслав Сергійович Запланована 11-06-2024 printer
ДФ 0824U002176 Філянін Євген Павлович Запланована 11-06-2024 printer
Д 0524U000213 Заходим Марина Володимирівна Запланована 11-06-2024 printer
ДФ 0824U002164 Несмачний Сергій Миколайович Запланована 11-06-2024 printer
ДФ 0824U002188 Кравченко Оксана Юріївна Запланована 11-06-2024 printer
Д 0524U000214 Михайленко Ольга Олександрівна Запланована 11-06-2024 printer
ДФ 0824U002170 Охітва Христина Миколаївна Запланована 11-06-2024 printer
Д 0524U000217 Бурдейна Наталія Борисівна Запланована 11-06-2024 printer
ДФ 0824U002172 Харьков Олег Сергійович Запланована 11-06-2024 printer
ДФ 0824U002175 Горулько Ольга Юріївна Запланована 11-06-2024 printer
Д 0524U000212 Малачинська Марія Йосипівна Запланована 11-06-2024 printer
ДФ 0824U002173 Яковлєв Микита Сергійович Запланована 11-06-2024 printer
Д 0524U000204 Сербенюк Анастасія Валеріївна Запланована 10-06-2024 printer
ДФ 0824U002158 Гарагуля Артур Вадимович Запланована 10-06-2024 printer
Д 0524U000208 Бродовська Оксана Григорівна Запланована 10-06-2024 printer
ДФ 0824U002138 Василюк Валерія Миколаївна Запланована 10-06-2024 printer
Д 0524U000207 Зимароєва Анастасія Анатоліївна Запланована 10-06-2024 printer
ДФ 0824U002161 Романчук Вікторія Олегівна Запланована 10-06-2024 printer
ДФ 0824U002160 Таргоній Юлія Ярославівна Запланована 10-06-2024 printer
Д 0524U000209 Шевченко Ірина Олександрівна Запланована 10-06-2024 printer
ДФ 0824U002148 Жушман Владислав Вікторович Запланована 10-06-2024 printer
ДФ 0824U002157 Крайдашенко Олександр Олегович Запланована 10-06-2024 printer
ДФ 0824U002139 Василюк Олена Михайлівна Запланована 10-06-2024 printer
Д 0524U000205 Грицуляк Галина Михайлівна Запланована 10-06-2024 printer
Д 0524U000206 Грушка Ярослав Іванович Запланована 10-06-2024 printer
ДФ 0824U002143 Варава Дмитро Віталійович Запланована 10-06-2024 printer
ДФ 0824U002145 Рязанова Олена Дмитрівна Запланована 10-06-2024 printer
ДФ 0824U002156 Бежук Юлія Андріївна Запланована 10-06-2024 printer
ДФ 0824U002149 Табуліна Ольга Борисівна Запланована 10-06-2024 printer
ДФ 0824U002137 Костюченко Максим Анатолійович Запланована 10-06-2024 printer
ДФ 0824U002144 Большаніна Ольга Валентинівна Запланована 10-06-2024 printer
ДФ 0824U002155 Шевченко Максим Віталійович Запланована 10-06-2024 printer
ДФ 0824U002142 Журавльов Юрій Сергійович Захищена 10-06-2024 printer
ДФ 0824U002153 Пантелеєнко Ольга Володимирівна Запланована 10-06-2024 printer
ДФ 0824U002159 Приймак Вадим Анатолійович Запланована 10-06-2024 printer
ДФ 0824U002150 Кононенко Павло Павлович Запланована 10-06-2024 printer
ДФ 0824U002146 Ольшевська Юлія Миколаївна Запланована 10-06-2024 printer
ДФ 0824U002147 Єфіменко Владислав Сергійович Запланована 10-06-2024 printer
ДФ 0824U002151 Севастюк Марія Ігорівна Запланована 10-06-2024 printer
ДФ 0824U002154 Черняк Анастасія Валеріївна Запланована 10-06-2024 printer
ДФ 0824U002140 Сольвар Зоряна Любомирівна Запланована 10-06-2024 printer
ДФ 0824U002152 Перелі Діана Дмитрівна Запланована 10-06-2024 printer
ДФ 0824U002141 Рантюк Іван Іванович Запланована 10-06-2024 printer
ДФ 0824U002130 Дун Ці ... Захищена 07-06-2024 printer
ДФ 0824U002129 Дузь Оксана Миколаївна Запланована 07-06-2024 printer
ДФ 0824U002134 Єсванджия Вахтанг Юрійович Запланована 07-06-2024 printer
ДФ 0824U002127 Соломонюк Олександр Ярославович Запланована 07-06-2024 printer
ДФ 0824U002136 Кирисюк Анастасія Анатоліївна Запланована 07-06-2024 printer
ДФ 0824U002126 Синельников Євген Володимирович Запланована 07-06-2024 printer
ДФ 0824U002118 Аль Саяснех Мохаммад Запланована 07-06-2024 printer
ДФ 0824U002119 Вовчук Таїсія Сергіївна Запланована 07-06-2024 printer
ДФ 0824U002117 Олефір Анастасія Ігорівна Запланована 07-06-2024 printer
ДФ 0824U002128 Животова Ксенія Вікторівна Запланована 07-06-2024 printer
ДФ 0824U002135 Васильєва Соломія Миколаївна Запланована 07-06-2024 printer
ДФ 0824U002125 Околотенко Дмитро Сергійович Запланована 07-06-2024 printer
ДФ 0824U002124 Кукос Марина Василівна Запланована 07-06-2024 printer
ДФ 0824U002123 Абакумов Олександр Юрійович Запланована 07-06-2024 printer
ДФ 0824U002133 Маслюк Алла Володимирівна Запланована 07-06-2024 printer
ДФ 0824U002122 Коваль Ольга Іванівна Запланована 07-06-2024 printer
ДФ 0824U002121 Буряченко Олеся Анатоліївна Запланована 07-06-2024 printer
caret--right